
Mudel LV Alates Lucky Miner kaevandamine sha-256 Algoritm maksimaalse hashrate'iga 7 TH/s energiatarbimise korral 150W.
| Igapäevane | Igakuine | Aastane | |
|---|---|---|---|
| Sissetulek | $ 0.25 | $ 7.61 | $ 91.37 |
| Elekter | $ 0.14 | $ 4.38 | $ 52.60 |
| Kasum | $ 0.11 | $ 3.23 | $ 38.77 |
| Algoritm | Hashrate | Tarbimine | Efektiivsus | Kasumlikkus |
|---|---|---|---|---|
| SHA-256 | 7 TH/s±10% | 150W±10% | 21.43j/TH | $ 0.11 |
| Tootja | Lucky Miner |
| Mudel | LV |
| Tuntud ka kui | Lucky Miner LV08 Pro 7T Bitcoin miner |
| Avalda | May 2026 |
| Suurus | 200 x 128 x 70mm |
| Kaal | 1100G |
| Müratase | 40db |
| Ventilaator(id) | 1 |
| Võimsus | 150W |
| Kasutajaliides | Ethernet / Wifi |
| Temperatuur | 5 - 45 °C |
| Niiskus | 5 - 95 % |